Objevte sílu pozitivního myšlení a přepněte se z neklidu i stresu do pohody. 

Nejnovější vědecké studie ukazují, že pozitivně smýšlející lidé se těší lepšímu zdraví, mívají častější úspěchy v práci, cítí se šťastnější a vytváří spokojenější a kvalitnější vztahy.

Jak však vyzrát na podkopávací mechanismus své podvědomé mysli, která evolučně nepřeje vašemu štěstí? Jak si poradit se záplavou negativity a najít znovu svůj vnitřní klid? Objevit harmonii i v období krize či chaosu? To a mnohem víc můžete zjistit v novém video tréninku.

"Lidé jsou tak šťastní, nakolik jim to jejich vlastní myšlení dovolí." - Abraham Lincoln

Míváte pocity, že vám život hází klacky pod nohy? A něco jde proti vám?
Stává se vám, že často pochybujete o sobě nebo o lidech kolem vás?
Cítíte se "ztracení" v dnešní době nebo nevidíte světlo na konci pomyslného tunelu?

Pokud chcete ovládat svůj život, tak je nejprve potřeba ovládat svou mysl. Protože je to právě ona, která ve výsledku vytváří vaši realitu. A je proto jenom na vás, zdali bude hezká a zářivá, nebo nepříjemná a temná. Tak proč si život neudělat hezčí?

"Buď řídíte svou mysl vy, nebo ona řídí vás."
"Buď jste jejími pány, nebo otroky."

Představte si svou mysl jako zahradu. Můžete o ni buďto pečovat a pak v ní bude vše vzkvétat, nebo je zanedbávaná a dostavuje se pocit strašného světa plného destruktivních myšlenek, obav a strachů. A v takové zanedbané zahradě se člověk cítí mizerně, někdy naštvaně či dokonce znechuceně. Je to život trápení... 

Ne náhodou jeden velký filozof řekl: "Příčina všeho, co se nachází a odehrává v našem životě, tkví přímo v nás.". A je to tak právě naše podvědomé naprogramování mysli, které nás umí dostat do života radosti a splněných snů, nebo do života plného depresí a zhroucených plánů. Otázkou je, jaké nastavení mysli se ukrývá právě ve vás? A co s tím můžete dnes udělat?

Pravdou je, že v dnešní době není vůbec jednoduché myslet pozitivně, když se na nás valí ze všech stran špatné zprávy. Stačí jen otevřít noviny a můžete mít hned pocit, že je celý svět špatný a plný negativních lidí a situací. A tak není divu, že si mnozí lidé připadají jako zajatec uprostřed katastrofického filmu.

Co kdyby však bylo možné efektivně a účinně toto naprogramování změnit? Doslova se moci přepnout do "jiné úrovně myšlení" a místo kritických, pesimistických a stresujících myšlenek a scénářů začít vnímat a cítit optimismus, radost a naději? Zajímalo by vás, jak vidět sebe, druhé i svět v lepším světle? Cítit se více v pohodě?

Řešení, jak mít skutečný úsměv ve tváři, neustále dobrou náladu a klidnou mysl, opravdu existuje. Jen vám musím dát varování - jakmile tento nový stav zažijete, už nebudete chtít jinak. Možná na něm budete dokonce závislí, protože se vám bude dařit, kudy chodíte.

P.S. Pozitivní nastavení mysli není "hipík s růžovými brýlemi". Je to někdo, kdo nepadá z mostu ještě před tím, než na něj vkročí.

Aby to bylo pro vás co nejsnazší, připravil jsem vše pro vás ve formě úderných video-lekcí.

Upřímně, je tam toho fakt spousta... 

Nechci vás zatěžovat detaily, pojďme se tak podívat na to hlavní.

Poznáte své myšlenkové vzorce a jak ovlivňují vaši realitu a to, jak se cítíte

Odnesete si 100% funkční a praktické postupy z kognitivně-behaviorální  a pozitivní psychologie.
Rozebereme si typologii nastavení mysli lidí a jak eliminovat destruktivní vzorce a dát jim STOPku.

Pochopíte, jak vaše mysl i podvědomí pracuje, co na něj platí a co nikoliv. Uvědomíte si, proč se vám mnohé situace možná opakují, kdy může nastat ten "bod zlomu" a jak ovlivnit myšlenky, které vás denně napadají.

Nejnovější metody programování podvědomí

Psychologové dobře vědí, jak moc nás řídí a ovlivňuje právě naše podvědomí. Ta část naší mysli, která jako autopilot řídí většinu našich denních rozhodnutí a stojí téměř za celým našim chováním. A pokud máme destruktivního autopilota, stále do všeho narážíme a potácíme se od jednoho problému k druhému. 

Co kdybyste mohli dát svému autopilotovi "školení"? A on by lépe zvládal i náročné a krizové situace? Dokázal zachovat klid i tam, kde ostatní postihuje panika a úzkost? Zjistěte, co ví neurovědy o nastavování podvědomí.

Maska versus realita

Aneb nepředstíráte sami sobě, že jste pozitivní, i když se vlastně trápíte? Je snadné nahodit hollywoodský úsměv, ale skutečnost ukazuje, že lidé, kteří to dělají, jsou většinou vnitřně nešťastní. Jak být více sami sebou?

Jak dokázat věci a události přijímat? A také sami sebe? Co udělat proto, abyste změnili negativní výklad, který ve věcech vidíte? Změní-li se váš pohled, změní se i emoce, které díky němu prožíváte. Naučte se proto, jak na to.

Návyky, které udělají i z největšího skeptika naprostého optimistu

Jak se trénovat v "přikazování svému mozku"? A přimět ho myslet tak, jak vy chcete? Vyvarovat se katastrofických scénářů a paralýzy strachu? 

Ukážeme si #1 nejsilnější pomůcku, která slouží i speciálním jednotkám NAVY SEALS k tomu, aby čelili vysoké míře stresu a všemožných nejistot a mohli fungovat a dělat a činit správná rozhodnutí.

Poznáte také, jak si nastavit správný informační filtr a co to znamená, a jak ho prakticky využít k přechodu z nepřátelského vesmíru do světa přátelského.

Bylo by pro vás užitečné získat k tomu všemu přístup a dozvědět se to?

Pojďme si shrnout, co vše získáte

4 hodiny toho nejlepšího z vědy a praxe, co vás nastaví do pozitivní roviny myšlení

Exkluzivní know-how. Pečlivě vybraný obsah. Ověřené techniky, metody a nástroje, které 100% fungují. A samozřejmě i celá řada cvičení a vedených technik, které vás dovedou k celé řadě uvědomění a AHA momentů, nad kterými budete žasnout.

Je to natočené poutavým způsobem, kdy přednášejícího vidíte v životní velikosti spolu s doprovodnými slajdy.

Toto není žádná sbírka pdf, ani audio nahrávek ze šuplíku. Je to předem připravený video-trénink nastříhaný do jednotlivých video-lekcí, aby se vám s nimi dobře pracovalo a odnesli jste si nejvíce. 

Při okamžité rezervaci místa obdržíte navíc i MP3 nahrávku vedené techniky FEEL A.L.I.V.E.

Šikovný pomocník se vám jistě bude hodit v šedých dnech, kdy věci nejdou podle plánu. Vždy tak máte u sebe "pojistku", kterou stačí zapnout a nechat se vtáhnout do 3D audio vizualizace vedoucí k pozitivnímu nastavení. Cítit se skvěle bude od teď už jednodušší.

➜ Získejte nyní svůj přístup:

🔓1. krok

Počet účastníků na celé vzdělávací platformě je pro extrémně velký zájem limitovaný v jednu chvíli, proto byl zaveden systém pozvánek. Aktuální stav: OTEVŘENO

Pokud jste si přečetli, co vše je obsahem, zadejte nyní své kontaktní údaje:

Vaše osobní údaje (jméno a e-mail) jsou v bezpečí. Budou zpracovány v souladu s  podmínkami na ochranu osobních údajů a EU legislativou. Stisknutím tlačítka souhlasíte s s následnou emailovou komunikaci a zasíláním zpráv od Radka po max. dobu 5 let. Kdykoliv se však můžete odkazem v každém emailu odhlásit.

00
Den
:
 
01
Hodin
:
 
15
Minut
:
 
36
Sekund

Lidé, kterým Radek pomohl, o něm říkají...

David Kemr

Malíř

"Mám po 40 letech pocit, že konečně ŽIJU!"

Ani nevím, jak mi 40 let života uteklo... Některé chvíle si nechci ani pamatovat. Prožíval jsem deprese, přemýšlel o sebevraždě. Po tom, co jsem potkal Radka a zažil jeho trénink jako bych dostal nový dech. Impulz, který ve mně probudil sílu lva. Všechno se změnilo! Našel jsem sebe a tím i svůj život. Dnes jsem úspěšnější v práci a dělám to, co srdcem miluju.

Dáda Klimešová

Podnikatelka

"Kdo zná Radka, není třeba slov."

Úžasné AHA momenty a okamžiky. Moc mi to pomohlo a cítím se silnější, motivovanější a více si věřím. Konečně se vracím do té Dády, kterou jsem ztratila. Uvědomuji si všechny ty pocity a emoce, uvědomuji si moment přítomnosti. Děkuji Radku ještě jednou za vše, co pro nás všechny děláš.

Petr Smetana

IT programátor

"Zrodil se nový Petr Smetana."

Musím se svěřit a poděkovat. To, co prožívám poslední dny a týdny je neskutečné...

Žiji si svůj sen a vím, že to je jen počátek cesty. Život už nikdy nebude takový, jaký byl. Bude mnohem lepší!

Bonus

Rezervujte si místo ihned  a získáváte navíc cenný dárek!

Určitě se vám někdy stalo, že jste neměli ten den na nic náladu. Nic se vám nechtělo. Jako byste mentálně zamrzli na místě. Život i čas se zastavil...

Jaké by to bylo mít při ruce šikovného pomocníka, kterého stačí zapnout na mobilu, tabletu nebo počítači, a díky kterému se znovu nakopnete? Bylo by pro vás užitečné mít instantní dávku motivace okamžitě při ruce?

Získejte vedenou audio nahrávku průkopnické metody FEEL A.L.I.V.E., která vám pomůže kdykoliv, kdy to budete potřebovat. Doma, v cestě do práce, nebo třeba na chatě... Získáte ji ke stažení v MP3.

V čem je tento video-trénink tak výjimečný?

Jedno staré přísloví říká, že naše mysl umí být horší, než náš nevětší nepřítel.

Přesto nám k ní nedal nikdo návod k použití. Neučili nás to ani ve škole a neučí se to do dnes ani na vysoké. Jak využít ten nejsofistikovanější počítač, který nosíme sami v sobě - svůj mozek. Už Albert Einstein prohlásil, že využíváme jen 10% potenciálu své mysli.

Jaké by to bylo poznat neobvyklé techniky, které dokáží učinit s člověkem doslova zázraky? Dokázat už díky jedinému online tréninku uvidět své vlastní mezery, na které jste nemohli přijít ani po přečtení desítek knih o lidské mysli? Zažít cvičení, při kterém si poprvé v životě promluvíte se svým hlubším a moudřejším JÁ? A učiníte ze své mysli parťáka a kamaráda?

Už více jak dekádu pracuji s lidmi. Setkal jsem se s více jak 12 500 z nich na svých živých seminářích, kurzech a trénincích a s dalšími desetitisíci skrze vysílání a webináře. Proto jsem právě do tohoto video-tréninku nyní vtěsnal to nejlepší, co vám i vzhledem k aktuální situaci, množství dezinformací a nekonečným lockdownům, výrazně pomůže.

Zasloužíte si cítit se skvěle a neztrácet už žádné další měsíce svého života.
Protože čas je to nejcennější, co v životě máme.

Dost přežívání. Začněte opět žít.
A v právě v tom vám síla pozitivního myšlení pomůže.

Kdo vás bude video-tréninkem provázet?

Radek Karban je trenér rozvíjení lidského potenciálu, vedoucí výcviků transformačních koučů a jako jeden z mála v ČR držitel certifikace práce s myslí New Code NLP a NLP MASTER. Už více jak 12 let se profesionálně věnuje posouvání druhých k životu, po kterém touží, skrze moderní nástroje pozitivní psychologie a neurověd. Je autorem bestselleru knihy Aktivuj svůj potenciál a knihy Šťastné a sebevědomé superdítě.

Osobně uspořádal několik stovek živých seminářů, kurzů a víkendových tréninků a vyškolil několik desítek koučů v České republice a na Slovensku. Na sociálních sítích ho sleduje přes 90 000 fanoušků a jeho videa se dostala už k více jak 2,5 milionům lidí. Miluje osobní rozvoj ve kterém se sám neustále zdokonaluje v zahraničí a naplňuje ho pomáhat druhým a vytvářet lepší svět.

Sabina Vyhnálková

účastnice tréninku s Radkem

Ty nejvýraznější posuny k lepšímu se v mém životě dějí díky Radkovým seminářům a uskutečňují během jednoho víkendu. Jsem nesmírně vděčná, že jsem si našla cestu na semináře a za to, že vůbec Radku jsi.

Odnáším si toho tolik! Mnohé nové návyky a způsoby myšlení. Trénink byl naprosto skvělý, měla jsem vysoká očekávání a výsledné nadšení je ještě mnohonásobně vyšší!

Alena Trojanová

účastnice tréninku s Radkem

Jsi skvělý člověk a profesionál ve všech oblastech svých tréninků. Byl to skvělý zážitek se spoustou osobních uvědomění a posunulo mě to o další kroky dopředu.

Moc za všechny aha momenty a uvědomění děkuji a jsem ráda, že děláš to, co děláš. Budu se těšit zase někdy příště.

Lenka Hojerová

účastnice tréninku s Radkem

Radku, jsi úžasný, inspirativní a je skvělé, co děláš a jakým způsobem pomáháš lidem. DĚKUJI!

Jsem skutečně nadšená a zároveň vděčná a že si tu mohu uvědomovat své strachy, limity a dělat postupné kroky k vykračování ze své komfortní zóny.

Dala jsem si závazek, že na příští Radkův trénink přijdu společně se synem. :-)

A jaký bude váš příběh?

Říkáte si, jestli je to pro vás?

✅ Video-trénink Síla pozitivního myšlení se skládá z 12 video-lekcí a 2 bonusových, více jak 4h videa.

✅ Můžete jej sledovat z jakéhokoliv zařízení z pohodlí svého domova, gauče nebo i z postele. 

✅ Je to pro ty, kdo hledají funkční a z dlouholeté praxe ověřené postupy a nástroje pro práci se sebou i svou myslí, a chtějí proměnit a posunout svůj život k lepšímu a začít se okamžitě cítit mnohonásobně lépe.

✅ Je to jak pro běžně pracující, tak i pro studenty či maminky na mateřské. Stejně jako si na své přijdou i vytížení podnikatelé v krizi, nebo milovníci osobního rozvoje a sebezdokonalování. 

➜ To důležité je, že CHCETE být šťastnější, CHCETE být spokojenější, CHCETE být pozitivnější.
Pokud je tomu tak, budete z unikátního video-tréninku naprosto nadšení.

Přidejte se nyní ke šťastlivcům, kteří už to využívají.

A naučte se, jak zvítězit nad svou myslí a zaplavit se pozitivitou, motivací a udělat vše proto, aby to vydrželo.

Osobní vzkaz od Radka

Jsem naprosto nadšený, že se tento video-trénink dostal právě k vám a narazili jste na něj. Možná je to tak znamení, že právě to, co se dozvíte a naučíte v Síle pozitivního myšlení vám otevře dveře k životu, jaký si nejvíce přejete žít.  

Vnímám to i jakou velkou zodpovědnost, protože je důležité dát lidem nástroje, které jim pomohou vzkřísit sami sebe (obzvláště ve sledu událostí posledního roku). Tolik lidí zažívá nepříjemné situace a pocity, a lze toho přitom udělat pro sebe tolik! Protože i když někdy nemůžeme ovlivnit externí události, které se nám dějí, VŽDY můžeme ovlivnit to, jak je bereme a prožíváme a jak se cítíme.

Jen my sami jsme zodpovědní za své emoce, za své pocity a za stav své mentální pohody či nepohody. Dovolte mi proto vám nabídnout pomocnou ruku a podpořit vás v tom, v čem se cítím nejsilnější. Být pozitivní a energický je mé druhé jméno. Nyní to rád naučím i právě vás. Dovolíte si dát tento dar sami sobě?

© 2021 Akademie Radka Karbana. Všechna práva vyhrazena. | VOP | Ochrana údajů

>