Získejte plný přístup k video-tréninku
Objevte sílu své mysli

"Lidé jsou tak šťastní, nakolik jim to jejich vlastní myšlení dovolí."

Máte štěstí. 😊
Gratuluji!

Právě jsou brány do video-tréninku otevřeny.
Jen si prosím pospěšte, ať vám šance neproklouzne mezi prsty.

✅ Video-trénink Síla mysli se skládá z 12 video-lekcí a 2 bonusových, více jak 4h videa.

✅ Můžete jej sledovat z jakéhokoliv zařízení z pohodlí svého domova, gauče nebo i z postele 24/7.

✅ Je to pro ty, kdo hledají funkční a z dlouholeté praxe ověřené postupy a nástroje pro práci se sebou i svou myslí, a chtějí proměnit a posunout svůj život k lepšímu a začít se okamžitě cítit mnohonásobně lépe.

Nejnovější vědecké studie totiž ukazují, že pozitivně smýšlející lidé se těší lepšímu zdraví, mívají častější úspěchy v práci, cítí se šťastnější a vytváří spokojenější a kvalitnější vztahy.

Jak však vyzrát na podkopávací mechanismus své podvědomé myslikterá evolučně nepřeje vašemu štěstí? Jak si poradit se záplavou negativity a najít znovu svůj vnitřní klid? Objevit harmonii i v období krize či chaosu? Na všechny tyto otázky vám odpoví právě tento online video-trénink Síla pozitivního myšlení.

Na jakých 4 hlavních pilířích je to postavené:

I. Okruh: Myšlenové vzorce

Odnesete si 100% funkční a praktické postupy z kognitivně-behaviorální  a pozitivní psychologie.
Rozebereme si typologii nastavení mysli lidí a jak eliminovat destruktivní vzorce a dát jim STOPku.

Pochopíte, jak vaše mysl i podvědomí pracuje, co na něj platí a co nikoliv. Uvědomíte si, proč se vám mnohé situace možná opakují, kdy může nastat ten "bod zlomu" a 
jak ovlivnit myšlenky, které vás denně napadají.

II. Okruh: Nejnovější metody programování mysli

Psychologové dobře vědí, jak moc nás řídí a ovlivňuje právě naše podvědomí. Ta část naší mysli, která jako autopilot řídí většinu našich denních rozhodnutí a stojí téměř za celým našim chováním. A pokud máme destruktivního autopilota, stále do všeho narážíme a potácíme se od jednoho problému k druhému. 

Co kdybyste mohli dát svému autopilotovi "školení"? A on by lépe zvládal i náročné a krizové situace? Dokázal zachovat klid i tam, kde ostatní postihuje panika a úzkost? Zjistěte, co ví neurovědy o nastavování podvědomí.

III. Okruh: Maska versus Realita

Aneb nepředstíráte sami sobě, že jste pozitivní, i když se vlastně trápíte? Je snadné nahodit hollywoodský úsměv, ale skutečnost ukazuje, že lidé, kteří to dělají, jsou většinou vnitřně nešťastní. Jak být více sami sebou? 

Jak dokázat věci a události přijímat? A také sami sebe? Co udělat proto, abyste změnili negativní výklad, který ve věcech vidíte? Změní-li se váš pohled, změní se i emoce, které díky němu prožíváte. Naučte se proto, jak na to.

IV. Okruh: Návyky jak být ze skeptika optimistou

Jak se trénovat v "přikazování svému mozku"? A přimět ho myslet tak, jak vy chcete? Vyvarovat se katastrofických scénářů a paralýzy strachu? 

Ukážeme si #1 nejsilnější pomůcku, která slouží i speciálním jednotkám NAVY SEALS k tomu, aby čelili vysoké míře stresu a všemožných nejistot a mohli fungovat a dělat a činit správná rozhodnutí.

Poznáte také, jak si nastavit správný informační filtr a co to znamená, a jak ho prakticky využít k přechodu z nepřátelského vesmíru do světa přátelského.

Pojďme si shrnout, co vše získáte

12 nabitých video-lekcí toho nejlepšího z vědy a praxe, co vás nastaví do pozitivní roviny

Exkluzivní know-how. Pečlivě vybraný obsah. Ověřené techniky, metody a nástroje, které 100% fungují. A samozřejmě i celá řada cvičení a vedených technik, které vás dovedou k celé řadě uvědomění a AHA momentů, nad kterými budete žasnout.

Je to natočené poutavým způsobem, kdy přednášejícího vidíte v životní velikosti spolu s doprovodnými slajdy.

Toto není žádná sbírka pdf, ani audio nahrávek ze šuplíku. Je to předem připravený video-trénink nastříhaný do jednotlivých video-lekcí, aby se vám s nimi dobře pracovalo a odnesli jste si nejvíce. 

Při okamžité rezervaci místa obdržíte navíc i MP3 nahrávku vedené techniky FEEL A.L.I.V.E.

Šikovný pomocník se vám jistě bude hodit v šedých dnech, kdy věci nejdou podle plánu. Vždy tak máte u sebe "pojistku", kterou stačí zapnout a nechat se vtáhnout do 3D audio vizualizace vedoucí k pozitivnímu nastavení. Cítit se skvěle bude od teď už jednodušší.

Jakou by pro vás mělo hodnotu tohle všechno vlastnit a ovládnout sílu své mysli?

Cena každé lekce je stanovena na 350 Kč.
A těch je 12. ~ To znamená celkem 4500 Kč.

I když jsem si jistý, že by to byla od vás férová investice do sebe,
chci vám udělat radost, a tak pro vás tuto cenu dnes ještě snížím. ⏰


Běžná cena kurzu: 4500 Kč
Právě v akci za: 1290 Kč
Mám však jednu podmínku:

Opravdu si všechny lekce projdete a techniky uděláte, aby to mělo dopad na váš život a nastavili jste se do pozitivní roviny (že to funguje je pak má vizitka a na tom mi záleží).


Je to fér? 

Pak můžete vyplnit níže uvedený formulář a máte dnes 71% slevu.

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Current Progress

Síla mysli

Vyplňte své údaje pro získání přístupu k online produktu:

Lidé, kterým Radek pomohl, o něm říkají...

David Kemr

Malíř

"Mám po 40 letech pocit, že konečně ŽIJU!"

Ani nevím, jak mi 40 let života uteklo... Některé chvíle si nechci ani pamatovat. Prožíval jsem deprese, přemýšlel o sebevraždě. Po tom, co jsem potkal Radka a zažil jeho trénink jako bych dostal nový dech. Impulz, který ve mně probudil sílu lva. Všechno se změnilo! Našel jsem sebe a tím i svůj život. Dnes jsem úspěšnější v práci a dělám to, co srdcem miluju.

Dáda Klimešová

Podnikatelka

"Kdo zná Radka, není třeba slov."

Úžasné AHA momenty a okamžiky. Moc mi to pomohlo a cítím se silnější, motivovanější a více si věřím. Konečně se vracím do té Dády, kterou jsem ztratila. Uvědomuji si všechny ty pocity a emoce, uvědomuji si moment přítomnosti. Děkuji Radku ještě jednou za vše, co pro nás všechny děláš.

Petr Smetana

IT programátor

"Zrodil se nový Petr Smetana."

Musím se svěřit a poděkovat. To, co prožívám poslední dny a týdny je neskutečné...

Žiji si svůj sen a vím, že to je jen počátek cesty. Život už nikdy nebude takový, jaký byl. Bude mnohem lepší!

Bonus

Rezervujte si místo ihned  a získáváte navíc cenný dárek!

Určitě se vám někdy stalo, že jste neměli ten den na nic náladu. Nic se vám nechtělo. Jako byste mentálně zamrzli na místě. Život i čas se zastavil...

Jaké by to bylo mít při ruce šikovného pomocníka, kterého stačí zapnout na mobilu, tabletu nebo počítači, a díky kterému se znovu nakopnete? Bylo by pro vás užitečné mít instantní dávku motivace okamžitě při ruce?

Získejte vedenou audio nahrávku průkopnické metody FEEL A.L.I.V.E., která vám pomůže kdykoliv, kdy to budete potřebovat. Doma, v cestě do práce, nebo třeba na chatě... Získáte ji ke stažení v MP3.


© 2021 Pomáháme uspět s.r.o.

Všechna práva vyhrazena.

>